Koszulka

SABATON

HEROES POLAND

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka SABATON Heroes

SABATON to zespół niewątpliwie wyjątkowy. Ich twórczość inspirowana jest wydarzeniami historycznymi, co pozwala wysnuć śmiałą, że są naprawdę unikalni. Tematyką swoich utworów zaskarbili sobie zresztą serca fanów z Polski. Tak jest chociażby w przypadku albumu Heroes, na którym znalazł się utwór “Inmate 4859”, inspirowany osobą rotmistrza Witolda Pileckiego.

Z kolei koszulka SABATON Heroes wprost nawiązuje do siódmego albumu studyjnego. Również pod kątem projektu graficznego. Jeśli dobrze się przypatrzysz, znajdziesz tam i polskie flagi, jak i mnóstwo nawiązań historycznych. A to wszystko w estetycznym designie.

Niezłomna jakość

Szwedzka kapela wyróżnia się bezkompromisowym brzmieniem. Tak samo, jak jakość koszulek w carton.pl. Zawsze dajemy 100% bawełny, boczne szwy, no i ogrom serducha w dopieszczenie detali. Wszystko po to, abyś mógł nosić nasze koszulki podczas spaceru, szaleć w nich na koncertach czy siedzieć wygodnie w domowych pieleszach.

Wygoda na co dzień

Dbamy też o to, abyś czuł się komfortowo. Koszulka SABATON Heroes została zaprojektowana z myślą o codziennym noszeniu. Do tego ma taki krój, który doskonale układa się na ciele. O tym sam się przekonasz, jeśli spojrzysz na zdjęcie. Model ma 178 cm wzrostu i 80 kg wagi, koszulka zaś rozmiarówkę M. I jak? Jest spoko?


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16