Wyświetlane 1-8 z 8 produktów
Strona 1 z 1

Cały materiał zespołu pojawił się na debiutanckim albumie „Depresja" w marcu 2004 r. MC „Depresja" ukazała się nakładem wydawnictwa Pasażer Rec., jest również dostępna za pośrednictwem Hirax.rec w Czechach i na Słowacji.
W lipcu 2004 DŁ zespół otrzymał zaproszenie na słowacki festiwal "Punk Island #3", gdzie w ciągu dwóch dni wystąpiło ponad 40 zespołów z całej Europy i USA. W roku 2005 zagrał m.in. trasę koncertową Czechy vs. Polska wraz z czeskim bandem Kohout Plasi Smrt. Koncertował również na festiwalach 4 Pory Roku Wiosna oraz na dwudniowym „Underground Fest vol.2" w Martinie na Słowacji.
W roku 2006 ukazała się płyta „Sto mil na sekundę", wydana ponownie przez Pasażera. CD zawiera 14 dynamicznych kawałków na dwa wokale, energetyczne gitary i sekcję dętą oraz bonusowy teledysk do utworu "Azbestowi Piromani".
W tym samym roku zespół nagrał własną wersję utworu „Czy wierzysz", która została zamieszczona na dwupłytowym albumie "Nie ma zagrożenia - jest Dezerter".
W latach 2007,2008, 2011 zespół ponownie odwiedził Czechy na Festiwalu "Celtycka Noc" w Harachowie oraz występował na kilku Koncertach jako gość trasy Punky Reggae Live 2007 i 2008.
2010 nagrali numer "pet sementary" na pierwsza polską składankę poświęcona zespołowi RAMONES- „Poland 4 Ramones"- z gościnnym działem Karoliny z zespołu CF98 Składanki na jakich się znalazł to min. Ostry dyżur vol.2 vol.3 ,Arlekin, Core-nick,MP#3 compilation vol.1 vol 2 . Who was a killa (Ukraina) De łindows grali min. z takimi zespołami jak: Dezerter,Farben Lehre, Blade Loki, KSU, De Press, Vavamufin, Happysad, Koniec Świata, Zabili Mi Żółwia, Leniwiec, GaGa/Zielone żabki, Włochaty, Analogs....
Na płycie nowej płycie "poza kontrolą", która ukazała się w Październiku znajduje się 15 premierowych numerów. Jednym z nich jest utwór dedykowany niepełnosprawnym rugbistom, który został uznany przez
Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych oficjalnym utworem Polskiej Ligi Rugby na wózkach.
Na albumie gościnnie zaśpiewali Smalec GaGa/Zielone żabki-legenda polskiego undergroundu oraz Ania z Eye for an Eye -jeden z najlepszych zespołów hardcore/punk.